معرفی E-NDT

   فروشگاه تجهیزات غیرمخرب ارایه کننده انواع تجهیزات جهت بازرسی فنی و انواع تست های غیر مخرب در پروژه های نفت و گاز، ساختمانی، اسکلت فلزی، خطوط تولید، صنایع هوا فضا و … از برترین برندهای سراسر جهان است.

   شما می توانید از سراسر کشور محصول خود را با مشاهده مشخصات خریداری نموده و پس از واریز وجه آن ظرف ۲۴ ساعت تحویل بگیرید. توجه داشته باشید پس از خرید امکان پس گرفتن محصول و یا انصراف از خرید (به شرط عدم استفاده از کالا) تا 7 روز کاری امکان پذیر می باشد. همچنین کلیه محصولات دارای گارانتی معتبر هستند. به صورت کلی ویژگی های خرید از این فروشگاه به شرح زیر می باشند.

ویژگیهای خرید از فروشگاه endt:

1- کلیه محصولات ارایه شده به قیمت عمده فروش می باشند (حتی در صورت خرید تکی)
2- در فروشگاه endt تنها محصولا با کیفیت و اصلی به فروش می رسد.
3- امکان پس فرستادن محصول در صورت انصراف از خرید تا 7 روز پس از خرید (به شرط عدم استفاده از کالای خریداری شده) وجود دارد. در اینصورت وجه پرداختی مشتری (به غیر از کرایه بار که جداگانه پرداخت نموده است) به شماره حساب اعلام شده به نام خریدار حداکثر تا 3 روز کاری واریز خواهد شد.
4- در صورت انتخاب ارسال از طریق باربری، کلیه محصولات خریداری شده در داخل کشور به صورت 24 ساعته تحویل داده خواهد شد. برای خریدهای خارج از کشور در صورت درخواست ارسال از طریق پست بین 3 تا 7 روز کاری کالای خریداری شده تحویل خواهد شد.

 

 

یکی از شاخص های مهم در پیشرفت صنایع یک کشور، وجود تجهیزات استاندارد جهت بررسی و کنترل کیفیت خطوط تولیدی و پروژه های صنعتی می باشد. پس از استقبال گسترده کاربران محترم جهت خرید اینترنتی از محصولات تخصصی تست غیرمخرب تصمیم بر این گرفته شد که فروشگاه جداگانه ای در آدرس سایت www.endt.ir و www.ndtonline.ir  که به صورت تخصصی تنها به ارایه محصولات تست های غیرمخرب مورد استفاده در صنایع نفت و گاز، هوافضا، خطوط تولید و … بپردازد، افتتاح گردد.

   امیدواریم با ارایه خدمات مناسب و محصولات با کیفیت بتوانیم نیاز کشور را در این زمینه به خوبی پاسخگو باشیم و با توجه به تخصصی بودن محصولات نقش کوچکی در ارتقاء سطح کیفیت صنایع کشور عزیزمان داشته باشیم. با این وجود اهداف اصلی این فروشگاه را می توان به صورت زیر دسته بندی نمود:

۱- ارایه محصولات اصلی با کیفیت و استاندارد از معتبرترین برندهای سراسر جهان

۲- گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش مناسب جهت جلب رضایت کامل خریداران

۳- ارایه مستقیم کالاها از تولید کنندگان به مشتری نهایی و کاهش قیمت فروش

۴- قیمت گذاری محصولات بر اساس قیمت فروش عمده حتی برای خریدهای تکی

۵- پشتیبانی مطلوب و تحویل کالاها به مشتریان در کمتر از ۲۴ ساعت در سراسر کشور

   ضمنا این فروشگاه داراینما اعتماد الکترونیکی از وزات صنایع و معادن می باشد همچنین مجوز تایید صلاحیت از ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نموده است.

 صاحب امتیاز و مدیر فروشگاه جناب آقای مهندس محمد ادب آوازه می باشند. شرکت در نظر سنجی های ارایه خدمات و دریافت پیشنهادات و انتقادات شما بزرگواران ما را در جهت بهبود خدمات یاری می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *