شرایط و قوانین

   جهت رفاه حال خریداران محترم امکان سفارش دادن و خرید محصولات از طریق این سامانه به صورت ۲۴ ساعته فراهم می باشد. همچنین شما می توانید بلافاصله پس از انتخاب و سفارش محصولات مورد نظرتان وجه خرید را بصورت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت (قابل پرداخت از طریق کلیه عابر بانک های عضو شبکه شتاب)، پرداخت موبایلی و واریز به شماره حساب پرداخت بفرمایید. کلیه قوانین و ارایه محصولات این فروشگاه مطابق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد. قبل از خرید خواهشمند است به نکات زیر توجه بفرمایید:

۱- سفارش گیری و پرداخت هزینه محصولات به صورت ۲۴ ساعته امکان پذیر می باشد و در صورت سفارش در روزهای تعطیل و ساعات غیرکاری، محصول خریداری شده در اولین ساعت کاری ارسال خواهد شد.

۲- ارسال محصولات به سراسر کشور طبق تقاضای مشتری از طریق ترمینال های باربری طی ۲۴ ساعت و همچنین پست پیشتاز (۲۴ الی ۴۸ ساعت) امکان پذیر می باشد. که هزینه ارسال بصورت جداگانه از مشتری دریافت خواهد شد.

۳- در صورت ارسال تجهیزات از طریق ترمینال بابری، تحویل کالا فقط با ارایه کارت شناسایی معتبر خریدار امکان پذیر خواهد بود. همچنین هزینه ارسال در زمان تحویل کالا (طبق تعرفه بابری) دریافت خواهد شد.

۴- در صورت ارسال تجهیزات از طریق پست، هزینه ارسال پستی بصورت جداگانه قبل از ارسال دریافت میشود. در این صورت کلیه قوانین ارسال مطابق با قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

۵- در خریدهای غیرحضوری امکان انصراف از خرید و پس فرستادن محصولات خریداری شده حداکثر ۷ روز پس از سفارش خرید می باشد. در اینصورت محصول خریداری شده بایستی عینا به فروشگاه ارسال گردد. پس از دریافت محصول هزینه خرید به شماره حساب شبا مشتری از طریق سامانه پایا عودت خواهد شد. همچنین هزینه های ارسال بر عهده مشتری خواهد بود. برای عودت وجه لازم است نام صاحب حساب با نام سفارش دهنده کالا یکسان باشد. (در صورت خرید حضوری محصول، برگشت کالا امکان پذیر نمی باشد)

۶- جهت پرداخت آنلاین کاربر مستقیما به درگاه بانک منتقل شده و به سامانه شاپرک بانک مرکزی متصل می گردد. لازم است در هنگام پرداخت آنلاین به نکات توصیه شده توسط بانک کارگزار (در همان صفحه پرداخت) توجه بفرمایید. در صورت اختلال در پرداخت بانک کارگزار به صورت شبانه روزی پاسخگوی کاربران محترم خواهند بود. شماره تماس پاسخگویی ۲۴ ساعته بانک به پرداخت (۲۷۳۱۲۷۳۱ – ۰۲۱) در زیر صفحه پرداخت ذکر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *