حریم خصوصی

ارسال شده در: مطالب سایت | 0

حریم خصوصی کاربران

سایت ENDT از سیستم قدرتمند رمز نگاری شده اطلاعات (HTTPS) استفاده نموده کلیه اطلاعات و رمز های مشتریان بصورت کد های رمز نگاری شده مبادله می گردد و هیچ نهاد و شخصی توانایی دسترسی به این اطلاعات را ندارد.

همچنین این فروشگاه بر روی سرور های اختصاصی امن قرار گرفته شده به صورتی که اطلاعات خرید شما هیچگاه حذف نخواهد شد و شما می توانید با اطمینان در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته از فروشگاه خرید نمایید.

استفاده از اطلاعات مشتریان

استفاده از اطلاعات خریداران از فروشگاه تنها جهت ارسال سفارشات می باشد، فروشگاه ENDT به هیچ عنوان از اطلاعات مشتریان جهت ارسال پیام تبلیغاتی، بازاریابی تلفنی و سایر روش های بازاریابی استفاده نخواهد نمود. زیرا کلا این روش ها را باعث مزاحمت برای مخاطبین می داند و هیچگاه از این روش های بازاریابی مخرب استفاده نخواهد نمود.

مراقبت از اطلاعات خریداران

کلیه اطلاعات مشتریان به هیچ عنوان در اختیار شخص یا فروشگاه دیگری قرار داده نخواهد شد. به لطف استفاده از سامانه های قدرتمند رمز نگاری اطلاعات HTTPS حتی از طریق هک سایت یا سیستم مخاطب این امکان وجود نخواهد داشت.

استفاده از سیستم رمز نگاری اطلاعات (HTTPS)

استفاده از سیستم HTTPS معتبر و به روز نگه داشتن این سامانه قدرتمند رمز نگاری اطلاعات، باعث شده است که اطلاعات مخاطبین محترم همیشه در امنیت کامل به دور از دسترس هکر ها و … قرار داشته باشد.

استفاده از سرورهای امن و مطمن

استفاده از سرور های معتبر و امن ضمن پایداری فعالیت فروشگاه در 24 ساعت از شبانه روز جهت خرید آنلاین محصولات، باعث افزایش کیفیت و سرعت دسترسی کاربران محترم به داده ها و اطلاعات داخل سایت گردیده است.