پرداخت آنلاین وجه

با استفاده از سامانه فوق می توانید مبلغ کالا یا خدمات درخواستی خود را (به صورت دستی) پرداخت بفرمایید. لطفا توجه بفرمایید که انتخاب مبلغ واریزی از طریق فرم زیر به صورت دستی و توسط واریز کننده انتخاب می گردد (در قسمت “مبلغ(ریال)” و به ریال وارد شود). قبل از پر کردن فرم می توانید راهنمای پر کردن را مطالعه بفرمایید:

۱- در قسمت نام و نام خانوادگی بایستی اسم و فامیل دریافت کننده خدمات یا خریدار کالا را به فارسی یا لاتین وارد نمایید.

۲- شماره تماس (ترجیحا شماره موبایل) فرد دریافت کننده خدمات یا خریدار کالا را در قسمت “شماره تلفن” وارد فرمایید.

۳- ایمیل (ترجیحا قابل دسترس) فرد دریافت کننده خدمات یا خریدار کالا را در قسمت “ایمیل” وارد فرمایید.

۴- جمع مبالغ واریزی (با در نظر گرفتن تعداد و تخفیفات) را در قسمت “مبلغ(ریال)” به ریال و فقط بصورت عدد وارد بفرمایید. (از ذکر کلمه ریال بعد از اعداد خودداری فرمایید)

۵- در قسمت “توضیحات” نام خدمات و محصولات درخواستی را ذکر بفرمایید.

۶- پس از کلیک بر روی قسمت پرداخت وارد درگاه بانک ملت خواهید شد. لطفا توجه بفرمایید پس از پرداخت مبلغ حتما بر روی “تکمیل خرید” کلیک بفرمایید. در صورت عدم کلیک کردن بر روی گزینه تکمیل خرید بانک مبلغ کسر شده را به حساب خودتان (صاحب کارت) باز میگرداند و حتی با وجود صادر شدن شماره تراکنش، خرید شما کامل نخواهد شد.

در صورت مشکل در پرداخت می توانید با پشتیبانی بانک ملت تماس بگیرید (شماره ۰۲۱۲۷۳۱۳۷۳۱). در صورتی که مشکل از سمت سایت فروشگاه باشد با شماره های پشتیبانی در ساعات اداری ۰۳۱۳۷۸۶۳۷۹۵ الی ۰۳۱۳۷۸۶۳۷۹۶ تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری می توانید از طریق تلگرام با شماره ۰۹۱۰۹۹۰۹۰۰۸ تماس حاصل فرمایید.

هم اکنون می توانید از طریق این فرم پرداخت خود را انجام دهید.